O autorze
Przedsiębiorca, blogger, świadomy obywatel Unii Europejskiej.

Współwłaściciel software house'u revolve.pro specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych oraz dostarczaniu customowych rozwiązań IT. Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży górniczej.

Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe YES for Europe - największej organizacji w Europie zrzeszającej ponad 50 000 młodych przedsiębiorców z całej Europy. Lider europejskiej delegacji przy G20 Youn Entrepreneurs Alliance - globalnej organizacji młodych przedsiębiorców przy G20.

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców przy Reginalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Lider Programu "Młody Przedsiebiorca w nowoczesnym mieście". Inicjator i koordynator Manifestu Młodych Przedsiębiorców. Członek komitetu organizacyjnego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Stypendysta wyjazdu studyjnego do USA w 2014 finansowanego przez Departament Stanu USA "International Leadership Visitors Program".

Uczestnik i mówca na wielu konferencjach międzynarodowych m.in.: „Youth Entrepreneurship Conference” w Atenach, Rzymie i Londynie, „Europe Startup Summit” w Berlinie, "ICT Summit" w Lizbonie, CeBIT w Hannoverze oraz Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Inicjator i koordynator "EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015" - pierwszego w historii spotkania młodych przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Współzałożyciel online medium dla przedsiębiorców ideaHub.

Twitter: @pgrzywa
Linkedin: pl.linkedin.com/in/przemyslawgrzywa

Młodzi przedsiębiorcy podczas Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach

http://ekmsp.eu/
4 panele dyskusyjne, 3 praktyczne warsztaty i prawie 35 ekspertów – w dniach 10-12 października 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Young Entrepreneurs & Startups Summit (YES Summit) zgromadzi przedstawicieli Młodych Przedsiębiorców, środowisk opiniotwórczych, a także twórców startupów, inwestorów i menedżerów z całej Europy. Organizatorami specjalnego wydarzenia w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest YES for Europe – Europejska Konfederacja Młodych Przedsiębiorców oraz Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

YES Summit to specjalne wydarzenie skierowane do młodych przedsiębiorców i osób planujących prowadzenie własnej firmy w przyszłości. Dyskusje skupią się wokół sytuacji i perspektyw rozwoju młodego biznesu w skali krajowej i międzynarodowej. Jednym z głównych wątków dyskusji będzie Deklaracja Pekińska Młodych Przedsiębiorców, która została podpisana podczas G20 Young Entrepreneurs’ Alliance Summit. Z ramienia Unii Europejskiej, deklaracja podpisana została przez Przemysława Grzywę z Katowic, wiceprzewodniczącego Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe oraz wiceprzewodniczącego Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach.

Na szczycie w Pekinie skierowaliśmy do rządzących 10 czytelnych rekomendacji, które ułatwić mają działanie młodym przedsiębiorcom. Będziemy o nich mówić na Kongresie w Katowicach.

Ważnymi wątkami tegorocznego spotkania będą sharing economy oraz freelancing. Podczas dyskusji o gospodarce współdzielenia zgromadzeni eksperci, w tym reprezentanci firm takich, jak Uber, Airbnb, JadeZabiore.pl, BlaBlaCar czy PwC Polska zastanowią się czy sharing economy to faktycznie zagrożenie dla wielu zawodów, czy wręcz przeciwnie – szansa dla wielu Polaków na aktywizację zawodową bądź zmianę dotychczasowej pracy.

Paneliści spotkania o trzeciej drodze do rynku pracy zastanowią się nad obliczem i przyszłością zjawiska freelancingu w Polsce i w Europie oraz jakie skutki niesie ze sobą jego popularyzacja dla międzynarodowego rynku pracy. Z kolei sesja dotycząca Młodych Przedsiębiorców w strategiach miast przybliży słuchaczom rolę instytucji otoczenia biznesu we współtworzeniu przyjaznych warunków dla młodego biznesu oraz lokalne i międzynarodowe strategie rozwoju młodej przedsiębiorczości w miastach.


Trzeci dzień YES Summit upłynie pod znakiem praktycznych warsztatów w ramach Akademii Marketingu i Sprzedaży. Na uczestników czeka sześć godzin merytorycznej wiedzy z zakresu social media, content marketingu oraz działań promocyjnych dla e-commerce wspierających sprzedaż w małym i średnim biznesie.

Partnerem wydarzenia jest Fundusz Wyszehradzki. Szczyt został także objęty medialnym patronatem Business Insider Polska. Udział w YES Summit, jak również całym Kongresie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie www.ekmsp.eu. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.futureentrepreneurs.eu.
Trwa ładowanie komentarzy...