Software house z Katowic w elitarnym ekosystemie CUBE w Berlinie

http://spindigital.pro
Nasz software house z Katowice, revolve.pro, należący do grupy Spin Digital przeszedł pozytywną weryfikację do pierwszego etapu CUBE Challenge 2016. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona przedsiębiorstw skupionych w wyjątkowej przestrzeni coworkingowej w sercu Berlina. W ramach konkursu zespół będzie walczył o 1 mln Euro dofinansowania na rozwój biznesu, które przyznane zostanie najlepszej z technologicznych firm ekosystemu CUBE.

Zamysłem powstania berlińskiego coworkingu jest promowanie oraz wspieranie wspólnych inicjatyw i projektów wypracowanych przez startupy i korporacje, które dzięki temu napędzać będą postęp technologiczny, nazywany często czwartą rewolucją przemysłową. Do współpracy zostały zaproszone firmy takie, jak Volkswagen, Bayer, NavVis i Evonik. W związku z tym w dniach 23.01 - 3.02. będę przebywał w coworku CUBE i pracował nad pozyskaniem nowych projektów biznesowych dla revolve, szczególnie z branż high-tech oraz przemysłowej. Będę również chciał pozyskać informację jak rozwinąć nasze kompetencje z obszarów: przetwarzania obrazu, machine learning i optymalizacji algorytmów. Aktywnie również poszukuję kontaktów do berlińskich startupów.CUBE to globalny ekosystem, którego celem jest łączenie startupów oferujących produktu lub usługi dla sektora B2B z przedstawicielami najważniejszych firm z branży przemysłowej. Dzięki dobrej znajomości potrzeb startupów i korporacji oraz kulturowych różnic między nimi, CUBE łączy partnerów w globalnej sieci punktów styku w ramach jednej z najbardziej efektywnych platform biznesowych.

Revolve.pro jest młodym software housem, który rozwija umiejętności w zakresie dedykowanego oprogramowania w branży nowych technologii z obszarów: przetwarzania obrazu, machine learning i optymalizacji algorytmów. Revolve jest częścią grupy Spin Digital.
Trwa ładowanie komentarzy...