O autorze
Przedsiębiorca, blogger, świadomy obywatel Unii Europejskiej.

Współwłaściciel software house'u revolve.pro specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych oraz dostarczaniu customowych rozwiązań IT. Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży górniczej.

Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe YES for Europe - największej organizacji w Europie zrzeszającej ponad 50 000 młodych przedsiębiorców z całej Europy. Lider europejskiej delegacji przy G20 Youn Entrepreneurs Alliance - globalnej organizacji młodych przedsiębiorców przy G20.

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców przy Reginalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Lider Programu "Młody Przedsiebiorca w nowoczesnym mieście". Inicjator i koordynator Manifestu Młodych Przedsiębiorców. Członek komitetu organizacyjnego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Stypendysta wyjazdu studyjnego do USA w 2014 finansowanego przez Departament Stanu USA "International Leadership Visitors Program".

Uczestnik i mówca na wielu konferencjach międzynarodowych m.in.: „Youth Entrepreneurship Conference” w Atenach, Rzymie i Londynie, „Europe Startup Summit” w Berlinie, "ICT Summit" w Lizbonie, CeBIT w Hannoverze oraz Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Inicjator i koordynator "EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015" - pierwszego w historii spotkania młodych przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Współzałożyciel online medium dla przedsiębiorców ideaHub.

Twitter: @pgrzywa
Linkedin: pl.linkedin.com/in/przemyslawgrzywa

Młodzi przedsiębiorcy podczas Europejskiego Kongresu MŚP w Katowicach

http://ekmsp.eu/
4 panele dyskusyjne, 3 praktyczne warsztaty i prawie 35 ekspertów – w dniach 10-12 października 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Young Entrepreneurs & Startups Summit (YES Summit) zgromadzi przedstawicieli Młodych Przedsiębiorców, środowisk opiniotwórczych, a także twórców startupów, inwestorów i menedżerów z całej Europy. Organizatorami specjalnego wydarzenia w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest YES for Europe – Europejska Konfederacja Młodych Przedsiębiorców oraz Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

YES Summit to specjalne wydarzenie skierowane do młodych przedsiębiorców i osób planujących prowadzenie własnej firmy w przyszłości. Dyskusje skupią się wokół sytuacji i perspektyw rozwoju młodego biznesu w skali krajowej i międzynarodowej. Jednym z głównych wątków dyskusji będzie Deklaracja Pekińska Młodych Przedsiębiorców, która została podpisana podczas G20 Young Entrepreneurs’ Alliance Summit. Z ramienia Unii Europejskiej, deklaracja podpisana została przez Przemysława Grzywę z Katowic, wiceprzewodniczącego Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe oraz wiceprzewodniczącego Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach.

Na szczycie w Pekinie skierowaliśmy do rządzących 10 czytelnych rekomendacji, które ułatwić mają działanie młodym przedsiębiorcom. Będziemy o nich mówić na Kongresie w Katowicach.

Ważnymi wątkami tegorocznego spotkania będą sharing economy oraz freelancing. Podczas dyskusji o gospodarce współdzielenia zgromadzeni eksperci, w tym reprezentanci firm takich, jak Uber, Airbnb, JadeZabiore.pl, BlaBlaCar czy PwC Polska zastanowią się czy sharing economy to faktycznie zagrożenie dla wielu zawodów, czy wręcz przeciwnie – szansa dla wielu Polaków na aktywizację zawodową bądź zmianę dotychczasowej pracy.

Paneliści spotkania o trzeciej drodze do rynku pracy zastanowią się nad obliczem i przyszłością zjawiska freelancingu w Polsce i w Europie oraz jakie skutki niesie ze sobą jego popularyzacja dla międzynarodowego rynku pracy. Z kolei sesja dotycząca Młodych Przedsiębiorców w strategiach miast przybliży słuchaczom rolę instytucji otoczenia biznesu we współtworzeniu przyjaznych warunków dla młodego biznesu oraz lokalne i międzynarodowe strategie rozwoju młodej przedsiębiorczości w miastach.


Trzeci dzień YES Summit upłynie pod znakiem praktycznych warsztatów w ramach Akademii Marketingu i Sprzedaży. Na uczestników czeka sześć godzin merytorycznej wiedzy z zakresu social media, content marketingu oraz działań promocyjnych dla e-commerce wspierających sprzedaż w małym i średnim biznesie.

Partnerem wydarzenia jest Fundusz Wyszehradzki. Szczyt został także objęty medialnym patronatem Business Insider Polska. Udział w YES Summit, jak również całym Kongresie jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie www.ekmsp.eu. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.futureentrepreneurs.eu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...