O autorze
Przedsiębiorca, blogger, świadomy obywatel Unii Europejskiej.

Współwłaściciel software house'u revolve.pro specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych oraz dostarczaniu customowych rozwiązań IT. Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży górniczej.

Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe YES for Europe - największej organizacji w Europie zrzeszającej ponad 50 000 młodych przedsiębiorców z całej Europy. Lider europejskiej delegacji przy G20 Youn Entrepreneurs Alliance - globalnej organizacji młodych przedsiębiorców przy G20.

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców przy Reginalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Lider Programu "Młody Przedsiebiorca w nowoczesnym mieście". Inicjator i koordynator Manifestu Młodych Przedsiębiorców. Członek komitetu organizacyjnego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Stypendysta wyjazdu studyjnego do USA w 2014 finansowanego przez Departament Stanu USA "International Leadership Visitors Program".

Uczestnik i mówca na wielu konferencjach międzynarodowych m.in.: „Youth Entrepreneurship Conference” w Atenach, Rzymie i Londynie, „Europe Startup Summit” w Berlinie, "ICT Summit" w Lizbonie, CeBIT w Hannoverze oraz Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Inicjator i koordynator "EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015" - pierwszego w historii spotkania młodych przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Współzałożyciel online medium dla przedsiębiorców ideaHub.

Twitter: @pgrzywa
Linkedin: pl.linkedin.com/in/przemyslawgrzywa

Delegacja młodych przedsiębiorców z Polski na greckim INNECO już w grudniu

INNECO
Zapraszamy rodzimych przedsiębiorców do dołączenia do oficjalnej delegacji młodych przedsiębiorców z Polski na VI edycję European Youth Entrepreneurship Conference, która odbędzie się 16-18 grudnia w Salonikach w Grecji podczas międzynarodowej konferencji nowych technologii INNECO.

Konferencja INNECO jest największą międzynarodową konferencją z zakresu nowych technologii w Grecji. Organizatorzy przygotowali wydarzenie, na które zaprosili jako mówców uznanych przedsiębiorców z Europy, startupowych founderów, menedżerów z dużych firm oraz właścicieli innowacyjnych projektów. Konferencja skierowana jest do młodych przedsiębiorców poszukujących wiedzy, kontaktów oraz inspiracji. Wydarzenie jest również dobrym miejscem dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy poszukują odpowiedzi na pytanie jak finansować i wprowadzać w życie innowacje.

INNECO jest wydarzeniem nietypowym i wielopłaszczyznowym. Po raz pierwszy w Grecji odbędzie się konferencja, która zbierze w jednym czasie i miejscu przedsiębiorców i startupowców, właścicieli i menedżerów dużych firm oraz naukowców. Konferencji towarzyszyć będą targi, konkursy dla najlepszych startupów i najlepszy biznes plan. Na samą konferencję składać się będą indywidualne wystąpienia inspirujących mówców z całej Europy, warsztaty i seminaria prowadzone przez uznanych trenerów oraz strefa networkingu. Na targach innowacji i technologii zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania, patenty oraz prototypy produktów z całego świata.

Na konferencję zaprasza Forum Młodych Przedsiębiorców z Katowic, które jako członek Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe jest współorganizatorem konferencji. Na konferencji spotkać będzie można przedsiębiorców, członków YES for Europe m.in. z Włoch, Hiszpanii, Turcji, Francji i Niemiec. Polskiej delegacji przewodniczyć będą Janusz Dramski i Przemysław Grzywa z Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.


Organizatorem konferencja INNECO jest NE, największa organizacja w Grecji zrzeszająca młodych przedsiębiorców z oddziałami w całej Europie oraz USA.

Pełen program konferencji znajduje się na stronie www INNECO: https://inneco.gr/en/programma/plires-programma/. Standardowy koszt udziału w konferencji razem z zakwaterowaniem i wyżywieniem dla jednej osoby wynosi: 385 EUR. Koszt udziału dla członków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach wynosi 250 EUR. Oferta jest limitowana i decyduje kolejność zgłoszeń.

Kto powinien zdecydować się na udział w konferencji?:

1. Przedsiębiorcy zainteresowani rozbudową międzynarodowej sieci kontaktów.
2. Przedsiębiorcy zainteresowani nowymi technologiami, pozyskaniem finansowania na innowacje oraz poszukujący inspiracji.
3. Przedsiębiorcy z Polski zainteresowani rynkiem Grecji.


Osoby zainteresowane uczestnictwem proszę o kontakt: pgrzywa@rig.katowice.pl.

YES for Europe – European Confederation of Young Entrepreneurs – jest główną organizacją zrzeszającą młodych przedsiębiorców w Europie. YES reprezentuje ponad 40.000 przedsiębiorców poniżej 40-go roku życia i ma na celu wsparcie wzrostu i poziomu życia młodych przedsiębiorców w Europie. Polskę w tej organizacji reprezentuje Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Wszystkie informacje na temat organizacji można znaleźć na stronie http://www.yesforeurope.eu.

Forum Młodych Przedsiębiorców Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach
jest komisją Rady RIG, która koncentruje się na dążeniu do rozwoju kompetencji Młodych Przedsiębiorców i integracji tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. FMP jest organizatorem Programu „Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście" oraz działań skierowanych do osób planujących założenie firmy w niedalekiej przyszłości. Więcej informacji na stronie Programu Młody Przedsiębiorca www.mlodyprzedsiebiorca.org
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...