O autorze
Przedsiębiorca, blogger, świadomy obywatel Unii Europejskiej.

Współwłaściciel software house'u revolve.pro specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych oraz dostarczaniu customowych rozwiązań IT. Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży górniczej.

Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe YES for Europe - największej organizacji w Europie zrzeszającej ponad 50 000 młodych przedsiębiorców z całej Europy. Lider europejskiej delegacji przy G20 Youn Entrepreneurs Alliance - globalnej organizacji młodych przedsiębiorców przy G20.

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców przy Reginalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Lider Programu "Młody Przedsiebiorca w nowoczesnym mieście". Inicjator i koordynator Manifestu Młodych Przedsiębiorców. Członek komitetu organizacyjnego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Stypendysta wyjazdu studyjnego do USA w 2014 finansowanego przez Departament Stanu USA "International Leadership Visitors Program".

Uczestnik i mówca na wielu konferencjach międzynarodowych m.in.: „Youth Entrepreneurship Conference” w Atenach, Rzymie i Londynie, „Europe Startup Summit” w Berlinie, "ICT Summit" w Lizbonie, CeBIT w Hannoverze oraz Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Inicjator i koordynator "EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015" - pierwszego w historii spotkania młodych przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Współzałożyciel online medium dla przedsiębiorców ideaHub.

Twitter: @pgrzywa
Linkedin: pl.linkedin.com/in/przemyslawgrzywa

Software house z Katowic w elitarnym ekosystemie CUBE w Berlinie

http://spindigital.pro
Nasz software house z Katowice, revolve.pro, należący do grupy Spin Digital przeszedł pozytywną weryfikację do pierwszego etapu CUBE Challenge 2016. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona przedsiębiorstw skupionych w wyjątkowej przestrzeni coworkingowej w sercu Berlina. W ramach konkursu zespół będzie walczył o 1 mln Euro dofinansowania na rozwój biznesu, które przyznane zostanie najlepszej z technologicznych firm ekosystemu CUBE.

Zamysłem powstania berlińskiego coworkingu jest promowanie oraz wspieranie wspólnych inicjatyw i projektów wypracowanych przez startupy i korporacje, które dzięki temu napędzać będą postęp technologiczny, nazywany często czwartą rewolucją przemysłową. Do współpracy zostały zaproszone firmy takie, jak Volkswagen, Bayer, NavVis i Evonik. W związku z tym w dniach 23.01 - 3.02. będę przebywał w coworku CUBE i pracował nad pozyskaniem nowych projektów biznesowych dla revolve, szczególnie z branż high-tech oraz przemysłowej. Będę również chciał pozyskać informację jak rozwinąć nasze kompetencje z obszarów: przetwarzania obrazu, machine learning i optymalizacji algorytmów. Aktywnie również poszukuję kontaktów do berlińskich startupów.CUBE to globalny ekosystem, którego celem jest łączenie startupów oferujących produktu lub usługi dla sektora B2B z przedstawicielami najważniejszych firm z branży przemysłowej. Dzięki dobrej znajomości potrzeb startupów i korporacji oraz kulturowych różnic między nimi, CUBE łączy partnerów w globalnej sieci punktów styku w ramach jednej z najbardziej efektywnych platform biznesowych.

Revolve.pro jest młodym software housem, który rozwija umiejętności w zakresie dedykowanego oprogramowania w branży nowych technologii z obszarów: przetwarzania obrazu, machine learning i optymalizacji algorytmów. Revolve jest częścią grupy Spin Digital.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...