O autorze
Przedsiębiorca, blogger, świadomy obywatel Unii Europejskiej.

Współwłaściciel software house'u revolve.pro specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych oraz dostarczaniu customowych rozwiązań IT. Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży górniczej.

Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe YES for Europe - największej organizacji w Europie zrzeszającej ponad 50 000 młodych przedsiębiorców z całej Europy. Lider europejskiej delegacji przy G20 Youn Entrepreneurs Alliance - globalnej organizacji młodych przedsiębiorców przy G20.

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców przy Reginalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Lider Programu "Młody Przedsiebiorca w nowoczesnym mieście". Inicjator i koordynator Manifestu Młodych Przedsiębiorców. Członek komitetu organizacyjnego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Stypendysta wyjazdu studyjnego do USA w 2014 finansowanego przez Departament Stanu USA "International Leadership Visitors Program".

Uczestnik i mówca na wielu konferencjach międzynarodowych m.in.: „Youth Entrepreneurship Conference” w Atenach, Rzymie i Londynie, „Europe Startup Summit” w Berlinie, "ICT Summit" w Lizbonie, CeBIT w Hannoverze oraz Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Inicjator i koordynator "EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015" - pierwszego w historii spotkania młodych przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Współzałożyciel online medium dla przedsiębiorców ideaHub.

Twitter: @pgrzywa
Linkedin: pl.linkedin.com/in/przemyslawgrzywa

Dołącz do szczytu młodych przedsiębiorców G20 w Berlinie

W dniach 15-17 czerwca br. odbędzie się w Berlinie G20 Young Entrepreneurs’ Alliance 2017 Summit, globalny szczyt młodych przedsiębiorców. Motywem przewodnim konferencji będzie “Digital Trends for Future Business”, a tematyka oscylować będzie wokół: big data, digital platforms, IoT i VR. Oficjalna europejska delegacja koordynowana jest przez YES for Europe – największą organizację młodych przedsiębiorców w Europie, której mam przyjemność przewodniczyć w tym roku. Gorąco zapraszam przedsiębiorców z Polski do przyłączenia się do oficjalnej delegacji firm z Europy.

G20 YEA 2017 Germany Summit, to trzy dni spotkań i networkingu, kilkadziesiąt mówców i przede wszystkim 500 uczestników z całego świata. W wyjeździe udział wziąć powinny przede wszystkim te firmy, które gotowe są do wejścia na międzynarodowe rynki, poszukują informacji i partnerów z rynku niemieckiego oraz chcą zbudować relacje biznesowe z przedsiębiorcami z całego świata. Wyjazd będzie doskonałą okazją do zebrania informacji nt. najnowszych technologii oraz zainicjowania pierwszych kontaktów z potencjalnymi partnerami z państw G20.

Koszt udziału w trzydniowej konferencji wynosi 550EUR. W ramach tej kwoty uczestnicy zapewnione mają pokrycie kosztów udziału , lunche oraz uczestnictwo w specjalnym wydarzeniu networkingowym w sobotę 17 czerwca, które organizowane jest przez YES for Europe. Ze względu na ograniczoną liczbę osób, które mogą wziąć udział w wydarzeniu wszystkie zainteresowane osoby przechodzą proces aplikacji. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się poprzez formularz zgłoszeniowy pod tym linkiem. Wypełnienie formularza nie gwarantuje jeszcze uczestnictwa. Jest to pierwszy krok w procesie aplikacji. Potwierdzenie uczestnictwa zostanie wysłane mailem z dalszymi instrukcjami w jaki sposób zarejestrować się na Szczyt. Udział w konferencji możliwy będzie po przejściu procesu aplikacyjnego i uiszczeniu opłaty.

Zachęcam do rejestracji i uczestnictwa. Przedsiębiorcom zgłoszonym z Polski planujemy zorganizować specjalne sesje B2B z wybranymi uczestnikami Szczytu z pozostałych krajów. Szczegółowy program znajduje się na stronie: g20yea2017.com

Wszelkie wątpliwości i pytania rozwiewam pod adresem mailowym przemyslaw@yesforeurope.eu

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia.


Organizacja G20 Young Entrepreneurs Alliance (G20 YEA) jest siecią najważniejszych organizacji reprezentujących ponad 500 tys. młodych przedsiębiorców z krajów G20 i Unii Europejskiej. G20 YEA realizuje swoje działania poprzez partnerstwo i współpracę z liderami rządów, organizacji biznesowych i instytucji NGO takich jak OECD, ONZ, B20, Y20, EY oraz Accenture i wszystkie zespoły robocze grupy G20. W 2016 ponad 300 młodych przedsiębiorców i liderów ze wszystkich państw G20 oraz państw satelickich wzięło udział w szczycie G20 YEA Summit w Pekinie. Wszystkie informacje i rekomendacje dla liderów G20 znajdują się na stronie g20yea.com.


YES for Europe – European Confederation of Young Entrepreneurs – jest główną organizacją zrzeszającą młodych przedsiębiorców w Europie. YES reprezentuje ponad 50.000 przedsiębiorców poniżej 40-go roku życia i ma na celu wsparcie wzrostu i poziomu życia młodych przedsiębiorców w Europie. Polskę w tej organizacji reprezentuje Forum Młodych Przedsiębiorców RIG w Katowicach. Wszystkie informacje na temat organizacji można znaleźć na stronie yesforeurope.eu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...