O autorze
Przedsiębiorca, blogger, świadomy obywatel Unii Europejskiej.

Współwłaściciel software house'u revolve.pro specjalizującego się w tworzeniu aplikacji webowych, mobilnych oraz dostarczaniu customowych rozwiązań IT. Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży górniczej.

Przewodniczący Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe YES for Europe - największej organizacji w Europie zrzeszającej ponad 50 000 młodych przedsiębiorców z całej Europy. Lider europejskiej delegacji przy G20 Youn Entrepreneurs Alliance - globalnej organizacji młodych przedsiębiorców przy G20.

Wiceprzewodniczący Forum Młodych Przedsiębiorców przy Reginalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Lider Programu "Młody Przedsiebiorca w nowoczesnym mieście". Inicjator i koordynator Manifestu Młodych Przedsiębiorców. Członek komitetu organizacyjnego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

Stypendysta wyjazdu studyjnego do USA w 2014 finansowanego przez Departament Stanu USA "International Leadership Visitors Program".

Uczestnik i mówca na wielu konferencjach międzynarodowych m.in.: „Youth Entrepreneurship Conference” w Atenach, Rzymie i Londynie, „Europe Startup Summit” w Berlinie, "ICT Summit" w Lizbonie, CeBIT w Hannoverze oraz Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Inicjator i koordynator "EU-US Young Entrepreneurs Summit Katowice 2015" - pierwszego w historii spotkania młodych przedsiębiorców z Europy i Stanów Zjednoczonych.

Współzałożyciel online medium dla przedsiębiorców ideaHub.

Twitter: @pgrzywa
Linkedin: pl.linkedin.com/in/przemyslawgrzywa

Poznaj ekosystem startupowy w Sztokholmie

Sztokholm jest jednym z głównych hubów startupowych w Europie. Stolica Szwecji jest miejscem narodzin takich technologicznych gigantów jak Spotify, King i Mojang (twórcy Minecraft). Mam w związku z tym wielką przyjemność zaprosić przedsiębiorców do wyjazdu do Sztokholmu w dniach 18-20.05. Wyjazd polskich przedsiębiorców będzie oficjalną częścią konferencji 7th European Youth Entrepreneurship Conference, organizowanej przez YES for Europe.

Dla kogo jest wyjazd?

Szukamy firm z obszaru nowych technologii i przedsiębiorców zainteresowani rynkiem szwedzkim.

Dlaczego warto pojechać?

Podczas wyjazdu uczestnicy będą mieli możliwość: odwiedzić dwa akceleratory startupowe oraz jeden z lokalnych startupów, spotkać szwedzkich przedsiębiorców oraz poznać innych młodych przedsiębiorców z całej Europy,.

Jak wziąć udział?

Pełna agenda, link do rejestracji oraz pozostałe szczegóły znajdują się na stronie YES for Europe.

W razie pytań proszę o kontakt:
przemyslaw@yesforeurope.eu.

Do zobaczenia w Sztokholmie
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...